تیم سرمایه‌گذاری

شرکت سرمایه‌‌گذاری عرفان غرب با مدیریت دکتر سید غلامرضا فنایی و حضور جمعی از برترین متخصصان کشور، یکی از موفق‌ترین شرکت‌های فعال در احداث پروژه‌های تخصصی بیمارستانی و اداری در سطح کشور ایران بوده و به‌نوعی برند برتر این صنعت شناخته می‌شود.این گروه با تکیه‌بر تجربیاتی بسیار ارزنده، پروژه‌های بیمارستانی بزرگ و موفقی را در شهر تهران همچون بیمارستان عرفان در سعادت‌آباد به‌عنوان یکی از بهترین بیمارستان‌های خصوصی تهران و بیمارستان عرفان نیایش در بزرگراه نیایش به انجام رسانده است. همچنین شرکت آلمافارما (صبا آلمای عرفان) با فعالیت در حوزه محصولات دارویی و سلامت‌محور و خدمات آزمایشگاهی یکی از کسب‌وکارهای موفق این گروه به شمار می‌رود.درواقع هدف شرکت سرمایه‌‌گذاری عرفان ارائه خدمت از طریق فراهم کردن سلامت و نشاط برای افراد جامعه بوده و تمام پروژه‌های این گروه در راستای دستیابی به این چشم‌انداز اجرا شده‌اند. ارائه خدمات درمانی و بیمارستانی در بیمارستان‌های عرفان و عرفان نیایش، ارائه محصولات دارویی و سلامت­ محور و همچنین خدمات آزمایشگاهی در شرکت آلمافارما و هم‌اکنون ساخت مجتمعی اداری تجاری جهت خلق نشاط عمومی و نیز گردآوری برترین پزشکان کشور در راستای تحقق این چشم‌انداز بوده و مؤید این ادعا است.

تیم طراحی

طراحی فاخر و زیبا نه‌تنها باعث افزایش ارزش مادی یک سازه می‌شود بلکه به آن هویت می‌بخشد و آن را از انجماد خارج می‌کند.مجموعه اداری تجاری عرفان نماد یک طراحی کلاسیک و فاخر و اثری ماندگار از طراح نامی ایران مهندس فرزاد دلیری است.  نمای خارجی این مجتمع با پیروی از سبک رومی و ترکیب سنگ و شیشه به‌صورت کلاسیک طراحی شده است و نورپردازی منحصربه‌فرد آن جلوه‌ای خارق‌العاده به ساختمان می‌بخشد. علاوه بر طراحی نمای خارجی، طراحی داخلی مجموعه نیز به بهترین شکل ممکن انجام‌شده تا سبب بهبود عملکرد فیزیکی و روانی تمامی فضاهای داخلی شود.از مهم‌ترین پروژه‌های مهندس فرزاد دلیری در تهران می‌توان به مجتمع‌های اداری تجاری کوه نور، برج نگار، دوبرال، دریای نور و پالادیوم اشاره کرد. پروژه‌های موفق مهندس دلیری علاوه بر ایران در کشورهای امارات، قزاقستان، تاجیکستان و ترکمنستان نیز به چشم می‌خورند.

تیم اجرا

یک ایده عالی همراه با یک طراحی منحصربه‌فرد نیازمند تیمی قوی است که قدرت تبدیل این معانی به واقعیت بیرونی را داشته باشد.گروه توسعه مهندسی بام با مدیریت جناب دکتر مهدی کاووسی به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت ساختمان در ایران و برند برتر ساختمان‌سازی لوکس و مدرن کشور، مسئولیت این مهم را در مجتمع عرفان بر عهده داشته است. گروه بام از تیم‌های مهندسی توانمند و کارآمد بهره‌مند بوده و تجربه پروژه‌های کم‌نظیری از ساختمان‌های لوکس و مدرن مانند بام جمشیدیه، پروژه‌های برند سنتر یک، دو و سه و بیمارستان نیکان را در کارنامه افتخارات خود دارد.افتخارات شرکت بامجایزه طلایی کیفیت و اعتبارکسب‌وکار از موسسه مدیریت Otherways ایتالیاجایزه تاج طلایی کیفیت از سازمان مدیران نوآوری کسب‌وکار (BID) انگلستانجایزه بهترین مدرن­‌ساز کشور در سال 1390جایزه بهترین انبوه‌­ساز کشور در سال 1389