واحدهای تجاری

دو طبقه همکف جنوبی و شمالی از مجموعه عرفان برای کاربری تجاری در نظر گرفته شده‌اند. زیربنای مفید طبقه همکف شمالی 642 مترمربع بوده و دارای هفت واحد است که متناسب با کاربری‌های متفاوت متراژهایی از 66 و 11 صدم متر مربع تا 121 و 65 صدم مترمربع با ارتفاع سقف 5 و 5 دهم متر را شامل می‌شوند. طبقه همکف جنوبی نیز 766 مترمربع زیربنا داشته و از 10 واحد تشکیل می‌شود که این واحدها دارای متراژهای متفاوتی شامل 43 و 74 صدم متر مربع تا 135 و 24 صدم مترمربع با ارتفاع سقف 4 متر هستند.

با توجه به محل قرارگیری این مجموعه در سعادت‌آباد که یکی از مناطق پرکشش شهر تهران محسوب می‌شود واحدهای تجاری آن مکانی بسیار مناسب برای استقرار برندهای منحصربه‌فرد و خاصی است که نیازمند محیطی متفاوت و فضایی مدرن هستند. فضای بخش تجاری این مجموعه فضایی مدرن و آرام با معماری بسیار زیبا بوده و مجهز به تمام امکانات روز با کیفیت عالی و درخور کاربران آن‌ است.

واحدهای اداری- پزشکی

طبقات اول تا هشتم مجموعه عرفان را مراکز اداری- پزشکی لوکس و مدرن تشکیل می‌دهند که با جدیدترین متدهای مهندسی و فضاهای اداری جهت تبدیل‌شدن به مجموعه‌ای برای بهترین پزشکان کشور، ساخته شده‌اند. این هشت طبقه همگی مشابه بوده و از 10 واحد مجزا با متراژهای متفاوت تشکیل شده‌اند که بنا به نیاز کاربران از متراژهای 47 و 1 دهم متر مربع تا 114 و 1 دهم مترمربع را شامل می‌شوند. هرکدام از این واحدها متناسب با متراژ آن شامل یک یا دو اتاق، هال انتظار، سرویس بهداشتی و آبدارخانه بوده و کلیه ملزومات یک مطب پزشکی را دارا است.

با توجه به محل قرارگیری این مجموعه تمام واحدها از مناظر زیبایی برخوردار هستند و  همچنین دسترسی به آن‌ها با فراهم بودن شش دستگاه آسانسور نفربر بسیار آسان است. پنجره‌های نمای این واحدها همگی UPVC با پروفیل آلمانی بوده که به‌صورت کرتن وال اجرا شده‌اند. همچنین تمام این واحدها مجهز به سیستم اطفاء حریق هوشمند و امکانات کامل از معتبرترین برندهای دنیا با کیفیت عالی، هستند.

  • متراژ واحد ها از 47 و 1 دهم متر مربع تا 114 و 1 دهم متر مربع
  • نمای بسیار عالی بر فراز شهر تهران
  • دسترسی از طریق شش دستگاه آسانسور با ظرفیت 16 نفر
  • مجهز به کلیه امکانات لازم برای مطب پزشکی

رستوران

آخرین طبقه مجتمع اداری- تجاری عرفان در طبقه نهم از این مجموعه برای احداث یک رستوران مجلل در نظر گرفته شده است. این طبقه با متراژی بالغ‌بر 860 مترمربع و ارتفاع سقف 4 و 3 دهم متر و نیز دیدی بسیار عالی بر فراز شهر تهران از جهات مختلف، مکانی بسیار آرام، دل‌نشین و زیبا را برای تجربه آرامشی دلپذیر همراه با لذت غذایی خوشمزه ایجاد می‌کند.

معماری و طراحی کلاسیک و لوکس همراه با چشم‌انداز زیبای شهر و طبیعت زیبای شمال تهران امکان خلق تجربه‌ای به‌یادماندنی برای ساعات آسایش خانواده‌ها فراهم می‌کند. 

  • متراژ 860 متر مربع
  • ارتفاع سقف 4 و 3 دهم متر
  • طراحی کلاسیک و لوکس
  • چشم انداز زیبا از سه جهت شمال، جنوب و شرق بر فراز شهر تهران
  • دسترسی از طریق شش دستگاه آسانسور با ظرفیت 16 نفر

 

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تمایل به تماس مستقیم با یکی از اعضای تیم ما، لطفا فرم زیر را پر کنید یا با شماره تلفن‌های واحد فروش تماس بگیرید.