افتتاح مجتمع اداری تجاری عرفان تا پایان تابستان داغ پایتخت

مجتمع اداری تجاری عرفان که یکی از شاخص‌ترین مجتمع‌های غرب تهران خواهد بود، تا انتهای تابستان افتتاح خواهد شد. این مجتمع که در سعادت‌آباد واقع است، در حال حاضر با سرعت بالایی مراحل نهایی عملیات ساختمانی خود را که نصب در و پنجره‌های واحدها و آسانسورهای ساختمان است، طی می‌کند. برای واحدهای تجاری دو طبقه همکف شمالی و جنوبی، چیدمانی عالی از اصناف و برندهای لوکس و مطرح در نظر گرفته‌شده و مذاکرات بسیاری با برندهای فعال در بازار ایران برای خرید، اجاره و مشارکت این واحدها انجام شده‌است. هشت طبقه واحدهای اداری که همگی به فروش رفته‌اند، متعلق پزشکان برتر فوق‌تخصص و متخصص کشور بوده که غالبا از سهام‌داران بیمارستان می‌باشند. شایان ذکر است که نزدیکی بیمارستان عرفان و ساختمان جدید بورس به این مجتمع، یکی از مزیت‌های برجسته این مجتمع بوده که موجب ایجاد پاخور بسیار بالا برای این واحدهای تجاری خواهد بود.

پنت‌هاوس این مجتمع که مساحتی بالغ بر 800 مترمربع دارد، برای راه‌اندازی یک رستوران لوکس و مجلل در نظر گرفته‌شده و مذاکراتی با برندهای لوکس رستوران‌های موجود در شهر تهران شده‌است. از امکانات این مجتمع می‌توان به شش طبقه پارکینگ دارای سیستم کنترل هوشمند مدیریت پارکینگ، سیستم‌های کنترل هوشمند مصرف انرژی و مدیریت هوشمند ساختمان (BMS) اشاره کرد.

خوانندگان گرامی می‌توانند، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش واحدهای تجاری این مجتمع به واحد فروش که اطلاعات تماس آن در بخش تماس با ما آمده‌است، مراجعه نمایند.