مجتمع اداری تجاری عرفان

زمان در گذر است... جهان امروز با سرعت و شتابی دوچندان نسبت به گذشته در حال توسعه است... بشر همگام با این توسعه در حال پیشرفت و شکوفایی است و برای آرمان‌ها و آرزوهای خود به دنبال جواب می‌گردد.

امروزه افراد تمایل دارند در هر خرید علاوه بر پاسخ به نیاز خود به موارد دیگری چون میل به متفاوت بودن، میل به داشتن برترین‌ها و احساساتی از این دست پاسخ دهند. چراکه در جامعه جهانی امروز برای پیشگام بودن باید یکتا و برتر بود.

شرکت سرمایه‌گذاری عرفان غرب با اعتقاد به این نگرش، در ساخت و ساز مراکز تخصصی درمانی، اداری و تجاری بر اساس نیازهای روز کشور و مطابق با استانداردهای روز دنیا قدم بر می‌دارد.

کلنگ احداث مجتمع اداری تجاری عرفان با هدف گردآوری برندهای معتبر تجاری و در کنار آن گردآوری پزشکان متخصص در حوزه‌های مختلف در یک مجموعه در منطقه سعادت‌آباد تهران و در مجاورت بیمارستان عرفان زده شد. این مجموعه در زمینی به مساحت 1240 مترمربع و با زیربنایی به مساحت 18300 مترمربع در 17 طبقه احداث شده که شش طبقه زیرین به پارکینگ، دو طبقه شامل طبقات همکف شمالی و جنوبی به واحدهای تجاری، 8 طبقه شامل طبقات اول تا هشتم به واحدهای اداری و مطب پزشکان و طبقه نهم نیز به رستوران اختصاص داده شده است.

در هم آمیختگی هنر، تکنولوژی و تجربه در مجتمع اداری تجاری عرفان، سبب شده است که تجربه‌ای متفاوت و بی‌بدیل رقم بخورد. نمایی کلاسیک با نورپردازی مدرن، تجهیزات ایمنی روز دنیا، سیستم تهویه مطبوع پیشرفته، قرارگیری در موقعیت جغرافیایی با بهترین دسترسی و بسیاری دلایل دیگر ثابت کننده این ادعا است که این مجموعه جزو برترین مراکز اداری تجاری کشور بوده و در نوع خود یکتا است.

رسالت مجتمع اداری تجاری عرفان و افق آینده

رسالت مجتمع عرفان ارتقای کیفیت زندگی و اهدای شادی، نشاط و آرامش به مخاطبان این مجموعه است. این مهم از  طریق خلق فضایی زیبا از برترین برندها و محصولات، با اهدای حس زیبای متفاوت بودن و احیای سلامت عمومی با همراهی برترین پزشکان کشور در این مجموعه ممکن می­ شود.

در مجتمع اداری تجاری عرفان، مجموعه‌ای از برترین برندهای دنیا و بهترین پزشکان متخصص، همراه با فضایی دل‌نشین و خوش‌منظر برای صرف غذایی خوشمزه، امکان کسب تجربه‌ای بی‌بدیل و متفاوت را برای همه فراهم می‌کند.

عرفان مجموع های برای همه

مجتمع اداری- تجاری عرفان باهدف گردآوری برترین برندهای معتبر تجاری و نیز بهترین پزشکان متخصص در حوزه‌های مختلف، در یک مجموعه در منطقه سعادت‌آباد تهران و در مجاورت بیمارستان عرفان بنا شده است.

این مجتمع در زمینی به مساحت 1240 مترمربع و با زیربنایی به مساحت بیش از 18300 مترمربع در هفده طبقه احداث شده که شش طبقه زیرین به پارکینگ، دو طبقه شامل همکف جنوبی و شمالی به واحدهای تجاری، هشت طبقه شامل طبقات اول تا هشتم به واحدهای اداری و مطب پزشکان و طبقه نهم نیز به رستوران اختصاص داده شده است.

سعادت آباد

سعادت­ آباد در منطقه دو و در بخش شمال غربی شهر تهران واقع شده است. این محله به دلیل قرار گرفتن در بخش شمالی و خوش آب و هوای شهر تهران و همچنین به دلیل بافت مدرن شهری، یکی از بهترین محلات تهران محسوب می­شود. همچنین با توجه به سطح بالای درآمدی و رفاهی ساکنین سعادت ­آباد و نیز بافت جمعیتی خاص این منطقه از کشش بسیار بالایی برخوردار است. از دیگر مزایای سعادت آباد نیز عبور بسیاری از مسیر­های ارتباطی اصلی شهر تهران مانند یادگار امام، اتوبان نیایش و شهید چمران از این منطقه است.

موقعیت جغرافیایی

مجتمع اداری تجاری عرفان در سعادت‌آباد بین میدان‌های سرو و شهرداری و در جوار بزرگراه نیایش و یادگار امام در بخش شمالی شهر تهران واقع شده است که از آب‌وهوای مناسبی برخوردار بوده و نیز به دلیل نوع بافت جمعیتی کشش مناسبی را دارا است. از دیگر مزایای مجتمع عرفان هم‌جواری با مجتمع­ های بزرگی همچون سازمان بورس اوراق بهادار و بیمارستان عرفان است که سبب جذب مخاطبان بسیاری برای این مجموعه می­شود.