مجتمع اداری تجاری عرفان

واحدهای تجاری

commercial
توضیح
  • دو طبقه همکف شمالی و جنوبی از مجموعه اداری تجاری عرفان برای کاربری تجاری در نظر گرفته شده‌اند. با توجه به محل قرارگیری این مجموعه در سعادت‌آباد که یکی از مناطق پرکشش شهر تهران محسوب می‌شود واحدهای تجاری آن مکانی بسیار مناسب برای استقرار برندهای منحصربه‌فرد و خاصی است که نیازمند محیطی متفاوت و فضایی مدرن هستند. از اهداف این مجموعه نیز تبدیل شدن به مکانی برای اجتماع برندهای معتبر در محیطی آرام و متفاوت است. همچنین این واحدها با توجه به مجاورت با بخش اداری پزشکی عرفان می‌توانند مکان مناسبی برای احداث داروخانه، فروشگاه تجهیزات پزشکی و سایر خدمات و محصولات پزشکی باشند.
    زیربنای طبقه همکف 642 مترمربع بوده و دارای هفت واحد است که متناسب با کاربری‌های متفاوت متراژهای متفاوتی را از 66 و 11 صدم متر مربع تا 121 و 65 صدم مترمربع را شامل می‌شوند. همکف جنوبی نیز 766 مترمربع زیربنا داشته و از 10 واحد تشکیل می‌شود که دارای متراژهای متفاوتی از 43 و 74 صدم متر مربع تا 135 و 24 صدم مترمربع هستند.
    فضای بخش تجاری این مجموعه فضایی مدرن و آرام با معماری بسیار زیبا بوده و مجهز به تمام امکانات روز با کیفیت عالی و درخور کاربران آن‌ها است.

    برای مشاهده نقشه های مربوطه اینجا کلیک کنید.